Novinky O firmě Download Ceník Kontakt BONUS - hry, tapety a jiné libůstky dotazy, nápady, připomínky posílejte na tuto adresu... nastavte si PC NEXT jako úvodní (domovskou) stránku
           

      Připojení k internetu

       
           


Máme pro vás několik řešení připojení k internetu, 24 hodin denně 7 dní v týdnu při rychlosti, která bude vyhovovat vašim požadavkům - stačí si jen vybrat.

       
           


Bezdrátové připojení WIFI 5G

       
           

 

Informace pro nové zákazníky

Připojte se k super rychlému časově i datově neomezenému internetu rychlostí až 30Mbit. Službu realizujeme v pásmu 5GHz, 10GHz, nebo sítí LAN.

 

Tarify

Snažíme se stále nabízet nové tarify a lepší služby za lepší ceny, jsme schopni rychle reagovat na konkurenční nabídky, proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat.

 

Co jsme schopni nabídnout v ceně?

- individuální přístup

- nepřetržitý dohled nad sítí a řešení poruch

- záložní zdroje na důležitých bodech pro případy výpadku el. enegrie

- konektivita z více uzlů zajistí nepřerušení funkčnosti služeb ani při výpadku konektivity jednoho z nich

- sleva 50% na antivirový systém do Vašich PC, notebooků a chytrých zařízení

- servis zdarma v případě poruchy na našem zařízení

 

Výsledkem je dostupnost služeb vyšší než 99,6%.

 

Pokrytí

Služba je dostupná ve Velkém Meziříčí a Oslavici

 

                   

 

Rádi Vám zřídíme i nastavíme domácí bezdrátovou WiFi síť pro připojení např. notebooku, telefonu, tabletu k internetu po domě či bytě bez použití dalších kabelů.

 

Informace pro stávající zákazníky

 

U stávajících zákazníků bez smlouvy jsou rychlosti a datové limity navyšovány vždy automaticky bez nutnosti o to žádat, ale s ohledem na použitou technologii. U zákazníků se smlouvou lze změny provádět po uplynutí smluvního závazku.

Vzhledem ke stále většímu zarušení pásma 5GHz doporučujeme všem, kteří pociťují problémy s rychlostí či stabilitou připojení, aby nás kontaktovali za účelem přechodu na technologii Airmax nebo AC. Tato zařízení Vám za stejnou měsíční cenu zajistí vyšší rychlost a stabilitu připojení. Ke stahování velkých objemů dat doporučujeme využít noční hodiny, docílíte tak maximální rychlosti.

 

Zařízení poškozené bleskem není kryto zárukou, náhradu lze požadovat z Vašeho pojištění domácnosti.

 

Aktuální typy rozhraní veřejné komunikační sítě

Všeobecné podmínky poskytování služeb elektronických komunikací

 

       
            Mobilní připojení T-mobile, O2, U:FON        
           

Toto připojení vyniká hlavně mobilitou. Vhodné pro uživatele, kteří potřebují být připojeni na cestách, ve škole, na privátě, doma i na chatě. Dostupné téměř v celé ČR na technologii GPRS/EDGE/3G/4G LTE atd.

Dle Vašich potřeb Vám zřídíme mobilní internetové připojení. Aktuálně za sadu modemu 3G + SIM 4,5GB od O2 999,-Kč, LTE od T-mobile 1449Kč,- Kč včetně kreditu 200Kč. Ceny včetně DPH.       
                     
KLIKNI pro navrát na horní část stránky